Фірсов прокоментував рішення про позбавлення його депутатського мандату

25 Березня 2016, 18:41

Депутат Єгор Фірсов розповів про свої враження від партійного з'їзду «Блоку Петра Порошенка Солідарність», що відбувся сьогодні, 25 березня, і під час якого його позбавили депутатського мандату. Про це він написав у Facebook.

«Природно, я не здивований. Засмутила тільки позиція окремих моїх колег. Так виходить, що деякі відчайдушні борці з корупцією на словах не голосують за позбавлення мандата Ігоря Кононенка, але при цьому за його вказівкою позбавляють повноважень того, хто йому не зручний. Розчарували і колишні однопартійці з "УДАРу". Я думав, що вони не будуть бруднитися, але на жаль, в українській політиці принципів немає. Цей урок я засвоїв добре», – написав Фірсов.

За його словами, рішення про позбавлення його депутатських повноважень можна назвати не інакше, як «розправою».

«За мандат я не тримався, інакше б не виходив із фракції. У Раду я йшов працювати, а не вибудовувати схеми, тому нічого, крім 6 000 грн зарплати не отримував, а вже втрату такої зарплати я якось переживу», – зазначив Фірсов.

Він також не приховував, що засмучений і розчарований.

«Розчарований не через втрату статусу, а тому, що там, нагорі, де я побував, взагалі немає нічого світлого. Немає навіть натяку на турботу про державні інтереси. Корупція пронизує абсолютно все, оточення президента зайняте лише вибудовуванням схем і пошуком здобичі, і президент прекрасно знає про це. Фракція БПП підпорядкована Березенку, Кононенку і Грановському, які зацікавлені тільки в тому, як контролювати потоки, де б що віджати, як видоїти багатостраждальний Одеський припортовий завод… А решта депутатів, за винятком кількох – просто їх тушки, що піднімають руку в потрібний момент», – підсумував Фірсов.

Сегодня на съезде партии "Солидарность" бывшие коллеги проголосовали за то, чтобы лишить меня депутатских полномочий.Е…

Опубліковано Egor Firsov 25 березень 2016 р.

Нагадаємо, 25 березня партійний з'їзд «Блоку Петра Порошенка Солідарність» прийняв рішення про дострокове припинення депутатських повноважень парламентарів Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які раніше покинули лави однойменної фракції.