НОВИНИ

Партійний з'їзд БПП вирішив відібрати мандати у Томенка та Фірсова

Раніше двоє нардепів вийшли зі складу відповідної фракції.

Партійний з'їзд «Блоку Петра Порошенка Солідарність», який відбувся в п'ятницю, 25 березня, прийняв рішення про дострокове припинення депутатських повноважень парламентарієм Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які раніше покинули лави однойменної фракції. Про це сказав народний депутат фракції «Блок Порошенко» Артур Герасимов журналістам після завершення з'їзду в п'ятницю в Києві.

«З'їзд партії, відповідно до статті 81 Конституції України, підтримав рішення про дострокове припинення повноважень двох народних депутатів. Йдеться про Єгора Фірсова та Миколу Томенка», – йдеться у повідомленні.

Також, за його словами, з'їзд прийняв рішення про зміни у виборчому списку партії, виключивши з нього кандидатів, які не беруть участі в партійній діяльності.

Герасимов сказав журналістам: «Наразі зі списку виключено 13 осіб».

За словами нардепа, із виборчого списку «Блок Петра Порошенка «Солідарність» виключили кандидатів в народні депутати, які втратили зв'язок з партією, співпрацюють з іншими політичними силами або за власними заявами, в тому числі в зв'язку з тим, що займаються іншою діяльністю» .

Герасимов зачитав деякі прізвища виключених зі списку кандидатів: «Маловацький, Малашенко, Рябікін, Вовк, Фрідман, Раупов, Іляшенко, Тарасовець».

Читайте також: Богдан Буткевич: Майбутній з’їзд «Солідарності» має виконати функцію інквізиції й вичистити всіх неугодних

Раніше Томенко та Фірсов, які пройшли в парламент за списками «Блоку Петра Порошенка», вийшли зі складу відповідної фракції.