Фільм “Міф” про Василя Сліпака знову покажуть в кінотеатрах

19 Червня 2018, 13:24
З 28 червня по 1 липня заплановано повторний прокат фільму “МІФ” до річниці загибелі героя стрічки Василя Сліпака та пам'яті режисера Леоніда Кантера, що 4 червня пішов із життя.

 

Зокрема, прокат буде в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Сумах, Житомира, Кам’янець-Подільському, Ладижині.

 

 

Режисери стрічки Леонід Кантер та Іван Ясній поєднали два жанри: кіно та концерт. Використано безліч архівних відео, які показують героя у повсякденні та на сцені.

 

Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель.

 

 

Музику надали Євген Гальперін, який співпрацював із Люком Бессоном та Баррі Сонненфельдом і був близьким другом Василя; Роман Григорів та Ілля Разумейко, що представляють сучасну українську оперу у світі разом із формацією NOVA OPERA та Едуард Приступа, відомий на українській сцені, як Діля.

 

Наголошується, що стрічка мала успішний широкий прокат у 50 кінотеатрах України в лютому 2018 року. З тих пір її побачили в США, Канаді, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, Чехії та ШвейцаріЇ.

 

Нагадаємо, 4 червня на хуторі Обирок Борзнянського району виявили тіло відомого режисера, продюсера, мандрівника та письменника Леоніда Кантера.

 

Як повідомлялося, 8 лютого у Києві у кінотеатрі "Україна" відбулася основна українська прем'єра фільму "Міф" про оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі.  На прем'єрі були присутні автори та герої фільму, композитори фільму Едуард Приступа та формація NOVA OPERA, яка виконували свою музику наживо перед початком показу. Прем'єру також відвідали міністр Культури Євген Нищук, міністр Інфраструктури Володимир Омелян, представники посольств Японії, Австрії, В'єтнаму, Британії, Німеччини.

 

Василь Сліпак був солістом в Паризькій національній опері. Він був активним учасником Помаранчевої революції, з початком Революції гідності очолив волонтерський рух і координував у Франції громадські акції, спрямовані на підтримку України. Із 2015 року воював на Донбасі. Загинув 29 червня 2016 року від кулі снайпера поблизу Луганського Бахмутського району Донецької області. 20 лютого 2017 року президент Петро Порошенко посмертно присвоїв Василю Сліпаку звання героя України. 10 квітня 2017 Порошенко вручив Зірку Героя України батькам загиблого добровольця.