Експерт: ризики невизнання виборів в Україні міжнародною спільнотою різко збільшуються

Акценти
5 Листопада 2012, 15:49

«На превеликий жаль для країни, різко збільшуються ризики невизнання цих виборів. Тиждень тому звучали критичні оцінки і розбіжності від опозиціонерів. Міжнародна спільнота давала достатньо гнучкі оцінки, хоч критичні. Внаслідок нинішньої ситуації, особливо, якщо опозиція піде на невизнання цих виборів, це різко збільшує вірогідність, що й міжнародна спільнота також їх не визнає», – заявив Фесенко.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив, що затягування процесу підрахунку голосів може ще більше заплямувати вибори в Україні.

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон й єврокомісар з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле висловили стурбованість тим, що через п'ять днів після проведення парламентських виборів в Україні їх остаточні результати були досі не оголошені.

Занепокоєння підрахунком голосів на виборах висловив Януковичу і президент Польщі.

Представники опозиційних сил заявили про те, що не виключають «обнулення» партійних списків та списків мажоритарників, а також визнання виборів недійсними у зв'язку з масовими фальсифікаціями.
 

94