НОВИНИ

Об'єднана опозиція заявляє про готовність визнати наступний парламент неповноважним

Рада об'єднаної опозиції "Батьківщина" на своєму засіданні, де було обговорено питання фальсифікацій під час підрахунку голосів та подальшої координації дій опозиційних сил, ухвалила ряд рішень. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

В опозиції заявили, що уразі, якщо влада негайно не зупинить фальсифікацію виборчого процесу та незаконне привласнення мандатів, отриманих опозиційними кандидатами, об'єднана опозиція готова визнати Верховну Раду наступного скликання неповноважною та наполягатиме на проведенні дострокових президентських і парламентських виборів.

Зокрема, було ухвалено:

1. Разом з ВО "Свобода" та партією "УДАР Віталія Кличка" розпочати акції протесту під будівлею Центральної виборчої комісії.

2. Висунути до президента Януковича, генерального прокурора та Центральної виборчої комісії вимогу визнати законну перемогу кандидатів від об'єднаної опозиції на округах № 11, 14 (Вінницька обл.), 94, 95 (Київська обл.), 99 (Кіровоградська обл.), 130, 132 (Миколаївська обл.), 194, 197 (Черкаська обл.), 211, 216 (м. Київ) та в тих округах, де відповідно до оригіналів протоколів з дільниць перемогли представники інших опозиційних сил – ВО "Свобода" та партії УДАР.

3. Розглянути у Верховній Раді проект постанови про розслідування фактів фальсифікацій під час виборів 2012 року та притягти до відповідальності голів та членів дільничних і окружних виборчих комісій, суддів та силовиків, причетних до фальсифікації волевиявлення українських громадян, а також замовників цих злочинів, кандидатів в депутати від влади.  

4. Звернутися до країн-членів Європейського Союзу, США, Канади, міжнародних місій спостерігачів з вичерпною інформацією про факти фальшування підрахунку голосів.

Нагадаємо, сьогодні о 10:00 представники об'єднаної опозиції проведуть біля ЦВК мітинг проти фальсифікації результатів виборів в деяких одномандатних округах.

3 листопада об’єднана опозиція поширила заяву, в якій назвала імена фальсифікаторів парламентських виборів в Україні та вимагає арештувати їхні закордонні рахунки і майно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.