«Вже є певна традиція, коли Меджліс співпрацює з провідною націонал-демократичною силою в країні. Колись це був Народний рух України, потім вони співпрацювали з «Нашою Україною», – сказав Фесенко.
В той же час політолог наголошує, що умовою співпраці мають бути взаємовигідні умови між Меджлісом і опозицією.
«Має бути певна раціональність у вимогах. Раніше Меджлісу надавали 2 місця у прохідній частині списку. Як на мене, це оптимально. По Криму така підтримка додає опозиції як мінімум декілька десятків тисяч голосів, а може і більше 100 тисяч. Це вже залежить від того, наскільки виявиться консолідованим електорат, який орієнтується на Меджліс», – заявив експерт.
На його думку, лише входженням до списку об’єднання кримськотатарського народу не обмежиться, й претендуватиме на місця по мажоритарні.
«До цього можуть додати підтримку (опозиція – ред.) декільком кандидатам-мажоритарникам. Це не означає, що вони виграють вибори, але додадуть конкурентності опозиції, додадуть потужного союзника в Криму, який активно діє, має досвід в організації масових акцій», – сказав Фесенко.
Нагадаємо, Меджліс кримськотатарського народу готовий укласти на виборах союз з однією з національно-демократичних сил. Про це заявляв лідер Меджлісу, народний депутат від НУНС Мустафа Джемілєв.
Як раніше повідомляли ЗМІ, до об'єднаної опозиції можуть приєднатися Гриценко і Катеринчук.