Експерт: Королевську чекає доля нової Богословської

13 Листопада 2012, 13:10

“Королевська робитиме все можливе, аби показати, що вона не пішла з політики. Навіть зараз вона робить достатньо гучні заяви. Наприклад, про те, що збирається балотуватися на посаду президента. І це зі своїми 1,5% голосів, (які очолювана нею партія “Україна – Вперед” набрала на цьогорічних парламентських виборах – Ред.). Не виключаю, що вона спробує балотуватися в округах, які залишилися недообраними, якщо там оголосять повторні вибори. Також вона братиме участь у будь-яких інших дострокових виборах, які можуть відбутися в округах, якщо якісь мажоритарники з тих чи інших причин припинять бути депутатами. Безперечно, вона намагатиметься будь-якою ціною залишитися в політиці”, – припускає політолог.

Проте він вважає, що Королевська не зможе відігравати ту роль в українській політиці, яку б хотіла.

“Я думаю, що швидше її доля – бути такою собі новою Богословською, в якої теж не вдався свого часу проект, але вона залишилася при Партії регіонів і виконує таку не найкращу технічну роль зі знищення опозиції. На мою думку, десь приблизно таку роль відіграватиме і Королевська”, – стверджує експерт.

Таран додає, що найкращим варіантом для лідерки  “України – Вперед!” була би спроба стати мером якогось міста у східній Україні.

“Але її амбіції говорять про інше: вона хоче відігравати ключову роль в українській політиці. Проте для цього їй потрібно багато чого змінити – в собі і у своїй команді” – зазначає політолог.

“А поки що особливих перспектив у неї немає”, – резюмував він.

Читайте також: Експерт: Ющенкові варто зробити паузу у політичній діяльності