НОВИНИ

Богословська прирівняла свого чоловіка до Кеннеді

Депутат від Партії регіонів Інна Богословська запевняє, що її чоловік найрейтинговіший кандидат в окрузі, по якому балотується.

Водночас, Богословська заявила, що відтоді, як журналісти "стали вкрай огидно вести себе по відношенню до особистого життя політиків і не тільки", вона "перестала, і вже рік не дає, ніяких коментарів з приводу свого особистого життя".

"І до кінця моїх днів ніхто в Україні і ніколи не почує жодного коментаря про моє особисте життя", - додала вона.

"Що стосується пана Мельниченка Володимира Володимировича - це людина, яка на сьогодні має величезний відрив від всіх своїх конкурентів, тому що він все своє життя працює для людей", - заявила Богословська.

"Я думаю, що якщо б ви закидали сім`ї Кеннеді питання: чому це різні брати ідуть до політики, то вас в Сполучених Штатах ніхто б не зрозумів", - додала вона.

Як повідомлялось, у вересні народний депутат від ПР Володимир Рибак заявив, що Партія регіонів складала свій список з "авторитетних людей" за результатами соцопитувань. Він також пояснив, що схвально ставиться до великої кількості представників великого бізнесу у списку Партії регіонів.

Нагадаємо, 7 серпня Центральна виборча комісія зареєструвала 223 кандидати у депутати Верховної Ради, висунутих Партією регіонів за виборчим списком партії в багатомандатному загальнодержавному окрузі.