Екс-міністру Лавриновичу вручили клопотання про арешт

13 Вересня 2017, 15:22

Генеральна прокуратура України вручила колишньому міністру юстиції Олександру Лавриновичу клопотання про арешт. Про це розповів сам Лавринович у розмові з журналістами в середу, 13 вересня.

Зазначається, що Печерський суд м. Києва буде розглядати клопотання, яке чиновнику часів Януковича вручили під час допити. Очікується, що дата розгляду стане відома завтра.

"Мені вручили копію клопотання про мій арешт. Це означає, що завтра в Печерському райсуді Києва буде це клопотання, суд розгляне, коли, в який день буде це питання поставлено на розгляд, й у суді буде розглядатися доказовість того, що слідчі та прокурори хочуть довести", – розповів Лавринович.

Екс-міністр повідомив, що іншого запобіжного заходу, окрім арешту за цією статтею не передбачено.

Він також додав, що не збирається виїжджати з України.

"Якщо б у мене була така думка, я б вже тисячу раз це зробив. Не раз мені пропонували це зробити. Я це не зробив і, ясна річ, не зроблю", – заявив він.

Раніше, 7 вересня стало відомо, що ГПУ вручила підозру екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу.

Нагадаємо, 6 вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ розслідується справа Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень президента України за рахунок звуження ролі та повноважень парламенту і уряду.

Крім того, раніше Генпрокуратура запідозрила колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича у розтраті бюджетних коштів на загальну суму 8,5 млн грн.