Екс-глава ЦРУ прокоментував заборону Трампа на доступ до секретних даних

16 Серпня 2018, 10:51
Колишній голова Центрального розвідувального управління(ЦРУ) Джон Бреннан назвав рішення президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа щодо позбавлення його доступу до секретних даних тиском на свободу слова і помстою за критику. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Ця дія є частиною більш широких зусиль Трампа, спрямованих на придушення свободи слова та покарання критиків", – заявив Бреннан.

 

Зокрема, він вважає, що це має турбувати громадян США і представників спецслужб.

 

"Це має серйозно турбувати всіх американців, у тому числі фахівців розвідки",- підкреслив він.

 

 

Крім того, він додав, що його принципи "значно вищі" допусків до секретних документів і пообіцяв, що це його не зупинить.

 

"Я не заспокоюсь", – наголосив екс-очільник ЦРУ.

 

Раніше стало відомо, що Трамп позбавив колишнього главу ЦРУ Джона Бреннана доступу до секретних даних. За словами прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс Трамп вдався до такого кроку, аби запобігти витоку секретних даних.

 

Нагадаємо, 23 липня у Білому домі заявили, що Трамп розглядає питання про позбавлення шістьох колишніх працівників американської розвідки та правоохоронних органів статусу, який надає допуск до секретної інформації. Серед цих осіб – колишній директор ЦРУ Джон Бреннан, який був одним із найпотужніших критиків поведінки Трампа на його зустрічі з президентом Росії Владіміром Путіним у Гельсінкі. Зокрема, він заявив, що Трамп "повністю в кишені Путіна". Також йшлося про Джеймса Клеппера, Майкла Гейдена, Сьюзен Райс, Ендрю Маккейба та про колишнього директора ФБР Джеймса Комі.