Едвард Лукас: у приватних розмовах Путін називає Обаму расистськими прізвиськами

18 Січня 2015, 22:00

Розвідка президента Барака Обами доповіла йому, що Владімір Путін використовує образливі расистські епітети, коли говорить про американського лідера зі своїми "дружками". Про це у своєму матеріалі для Українського тижня пише британський журналіст і публіцист Едвард Лукас.

"Британський прем’єр-міністр Девід Кемерон, почувши від своїх шпигунів про подробиці приватного життя Путіна, ледве змушує себе потиснути руку російському керівникові. Анґела Меркель чи не найкраще серед західних лідерів знає, що очільник РФ – жорстокий шахрай і брехун", – пише Лукас.

Втім, додає журналіст, західні керівники досі ошукують себе в питанні ставлення до Росії.

"Найцікавішими й найгнітючішими новинами за період свят був ґрунтований на широкій джерельній базі докладний критичний аналіз російської політики Білого дому впродовж останніх кількох тижнів, що його опублікувало агентство Bloomberg. Автор статті під назвою «Правда про таємний підхід Обами до Росії» стверджує, що американська Адміністрація за лаштунками намагається «створити нові відносини» для вирішення «низки двосторонніх і міжнародних питань», зокрема можливої домовленості щодо України", – додає Лукас.

"Згідно з нею Кремль мав би припинити військову підтримку сепаратистів на сході сусідньої держави в обмін на скасування найтяжчих економічних санкцій. Питання Криму лишилося б замороженим. Гротескним у контексті згаданого підходу бачиться той момент, що для ведення таємних переговорів Білий дім вдався, схоже, до послуг сірого кардинала проваленої Realpolitik Генрі Кіссінджера", – зауважує публіцист.

Більше читайте у матеріалі "Згубні ілюзії" у №1 "Українського тижня".