Дисциплінарна комісія запропонувала Гройсману закрити справу щодо Лінчевського

11 Червня 2018, 20:02

Дисциплінарна комісія не вбачає дисциплінарного проступку у висловлюваннях заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського стосовно програми лікування українців за кордоном і пропонує закрити провадження. Таке рішення за результатами засідання комісії оголосив її голова Костянтин Ващенко у понеділок, 11 червня, передає "Укрінформ"

 

За словами Ващенка, висловлювання справді Лінчевського містять ознаки порушення етичних норм у суспільстві і несуть репутаційні ризики для влади, але у законодавстві питання відповідальності за таке порушення не врегульоване. Комісія пропонує розглянути питання на засіданні уряду і прийняти відповідне рішення.

 

Він зауважив, що комісія врахувала висновки експертів щодо аналізу стенограми виступу Лінчевського на засіданні Рахункової палати та результати дослідження Нацагентства з питань держслужби.

 

Нагадаємо, 2 червня на сайті "Онкологічний портал України" з'явилася стенограма промови Лінчевського, з якою він виступив під час засідання Рахункової палати.

 

5 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розпорядився порушити дисциплінарне провадження стосовно заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського через його висловлювання про онкохворих осіб. 

 

7 червня стало відомо, що Дисциплінарна комісія вирішила досліджувати заяви заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського в інституті науково-дослідної експертизи.