Доньку Скріпаля перевезли до лікарні на військовій базі – ЗМІ

11 Квітня 2018, 09:53

Влада Великої Британії перемістила доньку колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля Юлію із госпіталя в Солсбері у лікарню на військовій базі. Про це повідомляє видання The Sun з посиланням на джерело.

 

"Вона перебуває на військовій базі задля її захисту та спостереженням за станом здоров'я", – відзначило виданню джерело.

 

Зазначається, що донька екс-полковника ГРУ до виписки з лікарні перебувала під озброєною охороною,  щоб уникнути чергового замаху на вбивство.

 

"Ефекти цього нервового газу невідомі і можуть відновити себе у будь-який момент. Сподіваємося, що Юлія тепер зможе надати підказки про вбивцю", – йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, друг Скріпаля наголосив, що британська влада "ніколи не впіймає вбивцю, адже він, ймовірно, повернувся у Москву та п'є горілку".

 

Нагадаємо, 10 квітня головний лікар госпіталю в Солсбері в Британії, де проходили лікування отруєні нервово-паралітичною речовиною Сєргєй і Юлія Скріпалі, підтвердила, що дочку екс-шпигуна вже виписали.  За словами лікаря, на цьому лікування не закінчено, однак це стало важливою подією. Також вона висловила надію, що батько Юлії Сєргєй Скріпаль зможе з часом залишити лікарню.

Раніше BBC  повідомило, що Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

 

Також медичний директор окружного госпіталю Солсбері Крістін Бланшард повідомила, що стан здоров'я дочки колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля Юлії покращується, однак говорити про дату виписки ще рано.

 

Як повідомлялося, 6 квітня лікарі заявили, що колишній шпигун Сєргєй Скріпаль,  якого отруїли на території Великої Британії, вийшов з критичного стану.

 

30 березня, Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний. 5 квітня Юлія Скріпаль зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері. 

 

Додамо, що 6 квітня розвідка Великої Британії повідомила, що нервово-паралітична речовина "Новичок", якою отруїли колишнього розвідника Сєрєгя Скріпаля та його дочку Юлію у Солсбері, була виготовлена на військовій дослідницькій базі Росії у Саратовській області.  

  

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.