НОВИНИ

Лікарня в Солсбері прокоментувала інформацію про виписку доньки Скріпаля

Головний лікар висловила надію, що батько Юлії Сєргєй СКріпаль зможе з часом залишити лікарню.

Головний лікар госпіталю в Солсбері в Британії, де проходили лікування отруєні нервово-паралітичною речовиною Сєргєй і Юлія Скріпалі, підтвердила, що дочку екс-шпигуна вже виписали. Про це повідомляє видання Sky News.

 

"Головний лікар підтвердила, що Юлія Скріпаль виписана з лікарні", - йдеться у повідомленні. 

 

За словами лікаря, на цьому лікування не закінчено, однак це стало важливою подією.

 

Також вона висловила надію, що батько Юлії Сєргєй Скріпаль зможе з часом залишити лікарню.

 

Цю новину встигло прокоментувати посольство Росії у Лондоні.

 

"Ми вітаємо Юлію з відновленням, але потребуємо невідкладних доказів того, що все, що робиться по відношенню до неї, робиться з її власної волі", - йдеться у повідомленні.

 


Напередодні BBC  повідомило, що Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

 

Раніше медичний директор окружного госпіталю Солсбері Крістін Бланшард повідомила, що стан здоров'я дочки колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля Юлії покращується, однак говорити про дату виписки ще рано.

 

Як повідомлялося, 6 квітня лікарі заявили, що колишній шпигун Сєргєй Скріпаль,  якого отруїли на території Великої Британії, вийшов з критичного стану.

 

30 березня, Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний. 5 квітня Юлія Скріпаль зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері. 

 

Нагадаємо, 6 квітня розвідка Великої Британії повідомила, що нервово-паралітична речовина "Новичок", якою отруїли колишнього розвідника Сєрєгя Скріпаля та його дочку Юлію у Солсбері, була виготовлена на військовій дослідницькій базі Росії у Саратовській області.  

  

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.