Донька екс-шпигуна РФ Скріпаля почала їсти та пити

30 Березня 2018, 12:00
Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. Про це повідомляє британське телебачення Sky News.

 

"Донька російського шпигуна, на яку було скоєно напад нервово-паралітичною речовиною в Солсбері, почала їсти та пити у лікарні", – йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, у лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний.

 

У свою чергу, її батько залишається в критичному, однак у стабільному стані.

 

Крім того, британська влада сподівається, що оскільки дочка екг-агента продовжує відновлюватися, то вона зможе надати життєво важливу інформацію про моменти, що призвели до хімічної атаки.

 

Нагадаємо. 29 березня BBC повідомило, що Юлія Скріпаль, дочка колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, яких отруїли на території Великої Британії, прийшла до тями та почала розмовляти.

 

Раніше стало відомо, що Юлія Скріпаль вийшла з критичного стану. 

 

23 березня у Великій Британії суддя заявив, що токсин військового класу, яким здійснили хімічну атаку на колишнього шпигуна Сєрєгєя Скріпаля Росії і його доньку у Солсбері, може поставити під загрозу їхню розумову дієздатність.

 

22 березня у Великій Британії доставили до лікарні другого поліцейського, який розслідував отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії.

 

Як повідомлялося, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Раніше британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль.