Добкін обіцяє комфорт китайським інвесторам, якщо вони вирощуватимуть свиней та худобу

24 Жовтня 2011, 21:52

Звертаючись до членів китайської делегації, Добкін відзначив, що товарообіг між нашими країнами досягне позначки у 10 млрд грн до кінця 2011 року, а не так, як очікувалося – до кінця 2012 року, але складова сільгосппродукції в цій сумі досить незначна.

«Спільними зусиллями ми можемо зробити приємний сюрприз керівництву наших країн, збільшивши товарообіг у рази за рахунок інтеграції в сільське господарство», – пояснив Добкін.

За його словами, він зацікавлений саме в інвестиціях китайських бізнесменів у сільське господарство, особливо в тваринництво.

«Я як керівник області вкрай зацікавлений у залученні інвестицій китайських підприємств в сільське господарство Харківської області. І готовий докласти максимум зусиль для комфортного перебування тут китайського бізнесу. Зокрема, від імені уряду України я можу гарантувати 50% компенсацію з будівництва тваринницьких комплексів, великим інвесторам посприяємо в можливості отримання в оренду великих земельних наділів», – пообіцяв губернатор Харківщини.

Як повідомлялось, 4 жовтня, близько півтори тисячі українських аграріїв пікетували Кабмін з вимогою «закінчити експерименти над сільським господарством».

Згодом, фермери перейшли під Верховну Раду, де продовжили свій протест вимогою не проводити земельну реформу, яку пропонує нинішня влада.

Учасники акції наголосили, що вони не виступають проти продажу землі юридичним особам, а також проти дії усіх тіньових схем, за допомогою яких земля опиниться в руках обмеженого кола осіб.

В країні близько 10 млрд неприватизованих земель, а відповідний законопроект у Раді спрямований на те, щоб цю землю прихопили, заявляють вони.

Читайте також: Влада і фермери працюють у паралельних аграрно-промислових комплексах