До справи Тимошенко долучили її дописи в Твіттері

25 Липня 2011, 10:49

Зокрема після того, як суддя Родіон Кірєєв знову зробив зауваження Тимошенко за неповагу до суду в процесі, Фролова заявила: "Я прошу суд звернути увагу на те, що підсудна зневажливо висловлюється не тільки в залі суду, але й в мережі інтернет. Зокрема, в мікроблозі Твіттер".

"Я прошу долучити до матеріалів роздруківки з Твіттера, а крім того зробити їй зауваження і попередити про неможливість таких висловлювань в майбутньому", – зазначила Фролова.

Також серед циx матеріалів інтерв’ю прихильників Тимошенко в електронних ЗМІ.

Таке клопотання викликало сміх у залі та у самої Тимошенко.

«Розстріляйте мене!», – заявила вона, посміхаючись і дивлячись на прокурора Фролову.

Захисник Тимошенко Микола Сірий почав знайомитися з роздруківками з Твіттеру, вголос зачитуючи їх в залі суду.

У той же час, як повідомляє кореспондент Тижня, до журналістів вийшов екс-захисник Тимошенко Сергій Власенко, який повідомив цю інформацію журналістам, які не потрапили до зали суду.

«У суді зараз твориться справжній маразм. Представники Генпрокуратури вимагають, щоб до справи долучили Юлині висловлювання з Твітера», – повідомив він.

Згодом суддя Кірєєв долучив до матеріалів "газової" справи дописи Тимошенко у Твіттер.

Водночас Сірий заявляв, що "ці матеріали мають невідомий статус, їх неможливо охарактеризувати кримінально-процесуальними засобами".

Він також наголошував, що "все, що відбувається поза межами цієї зали, не входить до компетенції суду".

Водночас сама Тимошенко підтримала необхідність долучення роздруківок до матеріалів справи для того, щоб "сутність цього процесу стала ще більш зрозумілою".

"Я просила б долучити роздруківки до матеріалів справи, а ще долучити мій щоденник за 5-й клас і пару гербаріїв за 7-й клас", – сказала Тимошенко.

"Щойно Кірєєв на клопотання ГПУ долучив до матеріалів кримінальної справи мої постери в Твіттері. Твіттер бореться і перемагає", – прокоментувала Тимошенко рішення судді у своєму Твіттері.

Тимошенко веде особисто Твіттер з лютого цього року. Вона також робить свої записи безпосередньо з зали суду.