НОВИНИ

Суд над Тимошенко продовжиться у п’ятницю

Печерський районний суд Києва оголосив перерву у розгляді кримінальної справи проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко за обвинуваченням у перевищенні нею повноважень при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році, до 22 липня. Таке рішення оголосив суддя Родіон Кірєєв.

Перед цим захист Тимошенко просив суд надати їм два місяці для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

«Ця маріонетка в мантії дала новим захисникам на ознайомлення з кримінальною справою (5 тис. арк) три дні», - написала Тимошенко на своїй сторінці у Твіттері, коментуючи рішення судді Кірєєва.

Нагадаємо, що сьогодні до захисту Тимошенко судом були допущені двоє нових адвокатів -  Олександр Плахотнюк й Микола Сірий. Однак суд відмовився допустити до захисту екс-прем’єра двох іноземних адвокатів.

Водночас Печерський суд відсторонив народного депутата Сергія Власенка від захисту Тимошенко, а згодом взагалі видалив його з зали суду до кінця розгляду справи.   

Під час сьогоднішнього засідання суддя Кірєєв двічі відхиляв клопотання захисту екс-прем’єра про його відвід. Крім того, суд відмовився відновити телетрансляцію судового засідання.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.