До окупованого Криму прибула делегація Швейцарії

11 Вересня 2018, 11:34

Делегація зі Швейцарії на чолі з колишнім членом Ради Кантонів Едуардом Белзером відвідала окупований Крим. Про це повідомляє прес-служба посольства України у Швейцарії.

 

Зокрема, українське дипвідомство засудило незаконний візит швейцарських депутатів.

 

"Посольство України рішуче засуджує незаконний візит делегації на чолі з колишнім членом Ради Кантонів Е.Белзером до окупованого Криму, що являє собою порушення українського законодавства і суперечить офіційній позиції Швейцарії щодо невизнання спроби анексії Криму Росією", – йдеться у повідомленні.

 

Так, у посольстві висловили жаль, що у Швейцарії  знайшлися особи, які дали себе інструменталізувати пропаганді Кремля та знехтували українським законодавством.

 

"Цінуємо, що влада Швейцарії послідовно підтримує територіальну цілісність України і сподіваємося, що цьому візиту буде дана належна оцінка", – додається у повідомленні.

 

Наголошується, що Київ має право застосувати до іноземних громадян, які порушують правила в’їзду на окуповані території, санкційні заходи.

 

Нагадаємо, до окупованого Криму 3 лютого прибула делегація німецьких парламентаріїв з трьох регіональних парламентів ФРН. До її складу увійшли депутати від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".  Водночас посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит представників партії "Альтернатива для Німеччини" в окупований Крим може мати "плачевні наслідки".