НОВИНИ

До окупованого Криму прибула делегація німецьких депутатів

Представники ультраправої партії заявили, що їх не турбують погрози Києва заборонити їм в'їзд в Україну.

У суботу, 3 січня, до окупованого Криму прибула делегація німецьких парламентаріїв з трьох регіональних парламентів ФРН. До її складу увійшли депутати від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".

 

Делегація перебуватиме в Криму з 3 по 9 лютого.

 

Депутати заявили, що їх не турбують погрози Києва заборонити їм в'їзд в Україну.

 

"Нас це (погрози української влади) анітрохи не турбує, ми розраховуємо в майбутньому відвідати Крим ще не раз", - сказав журналістам в аеропорту Сімферополя депутат земельного парламенту Північний Рейн-Вестфалія Роге Бекамп.

 

Як заявив депутат парламенту Берліна Уве Бронзон, парламентарії сподіваються, що "з часом ситуація навколо України владнається і буде можлива нормальна робота з Україною в майбутньому".

 

Нагадаємо, першим німецьким політиком, який відвідав анексований Крим, був Андреас Маурер. У березні 2017 року офіційний представник МЗС Німеччини Мартін Шефер, коментуючи поїздку Маурера на півострів, заявив, що за «такі дії чиновники повинні нести політичну відповідальність».

 

Також зазначимо, що в серпні 2017 року в Німеччині розпочали розслідування щодо екс-депутата Йорга Таусса за організацію поїздки до окупованого Росією Криму.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.