До Львівської міськради надійшло 4 заявки на проведення акцій 9 травня

7 Травня 2012, 18:34

Зокрема, ГО «Ідея Нації» хоче проводити 9 травня з 9:00 до 20:00 екологічну акцію «Очисти місто лева від бруду та ганьби!». Місце проведення – Пагорб слави на вул.Пасічній та Марсове поле.

Львівська міська Рада організації ветеранів України планує покласти квіти на Пагорбі слави, Солдатському кладовищі о 11:00 год.

ВГО «Товариство Відродження Української нації» подала заявку на проведення масового заходу з вшанування жертв Першої та Другої світової воєн на Пагорбі слави з 11:00 до 14:30 год.

Також надійшла заявка від УДЮМК Галицького району Львова щодо запуску в небо небесних ліхтариків. Місце масового заходу – площа перед пам’ятником Т.Шевченку, пр.Свободи. Час – з 21:00 до 22:00 год.

Як поінформували у ЛОДА, 9 травня у межах державних святкових заходів о 11:00 год. відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату на Пагорбі слави.

Нагадаємо, 26 квітня Львівська міськрада прийняла постанову «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова». Пізніше прокуратура оскаржила це рішення.

Попри заборону Антифашистський комітет України має намір 9 травня у Львові відзначати під червоним прапором.

Львівська міліція пообіцяла не дозволити розгорнути у місті червоний прапор «розміром з кімнату».

Позначки: