НОВИНИ

Депутати Львівської міськради заборонили радянську символіку

Депутати Львівської міськради прийняли рішення про заборону використання символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова.

За постанову проголосували 74 з 90 депутатів.

Автором постанови є депутат - «свободівець» Юрій Михальчишин.

Згідно з документом, міська рада заборонила: використання на території Львова символіки неіснуючої держави - СРСР, комуністичної і нацистської символіки; використання символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на будівлях держустанов і комунальних підприємствах Львова; символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки під час проведення масових заходів.

Михальчишин нагадав, що минулого року міськрада приймала аналогічну постанову. Однак, прокуратура її протестувала і оскаржила в суді. 21 грудня 2011 рішенням Галицького району суду під головуванням суді Юрківа, був частково задоволений позов прокуратури. Зокрема, суддя залишив в силі заборону на використання нацистської символіки, зате оскаржив заборону комуністичної символіки та символіки СРСР.

Начальник юридичного управління Львівської міськради Пайонкевич пояснила, що про це рішення суду міськрада навіть не знала і представників ради ніхто до судових засідань не залучав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.