Остаточно угоду має бути укладено до 25 жовтня.
У першому півріччі Мінюст виділив на ведення реєстрів 316,26 млн грн. «Держінформ’юст» веде 18 реєстрів, у тому числі реєстр прав власності на нерухомість, де реєструються права на об’єкти нерухомості громадян, юридичних осіб.
Мінюст цього року вперше почав виділяти такі гроші «Держінформ’юсту» на ведення реєстрів. Раніше підприємство брало оплату за свої послуги (витяги з реєстрів, внесення змін, тощо) від споживачів на власні рахунки. Однак з 2013 року ці кошти зараховуються до спеціального фонду державного бюджету.
2011 року ДП «Інформаційний центр» Мінюсту отримало виручку у розмірі 601,91 млн грн. Чистий дохід від реалізації продукції склав 554,02 млн грн. при її собівартості 450,6 млн грн. Це дозволило отримати валовий прибуток 103,36 млн грн.
Показово, що 23 вересня цього року «Держінформ’юст» отримав нового керівника. Ним став Леонід Богданов, який раніше очолював держпідприємство «Інформаційні судові системи» (веде реєстр рішень судів). Ще раніше Богданов керував фірмою «Universal Development Construction (UDC) Holding», пов’язану з власником концерну «Галнафтогаз» Віталієм Антоновим (мережа автозаправок «ОККО»).
Роботу реєстрів 1 жовтня було зупинено
Як повідомлялось, колектив Держінформ'юсту заявив про рейдерське захоплення підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції.
"Від імені трудового колективу Держінформ'юсту офіційно повідомляю Вас, що відбулася не просто хакерська атака, а рейдерське захоплення державних реєстрів – тобто усієї конфіденційної інформації про громадян України, невідомими особами", – йшлося у відкритому зверненні колективу.
Міністерство юстиції згодом повідомило про відновлення клієнтського програмного забезпечення доступу до реєстрів інформаційного центру.
А міністр юстиції Олена Лукаш пояснила призупинення доступу до реєстрів інформаційного центру відомства розслідуванням корупційних порушень працівниками державного підприємства «Інформаційний центр» Мін'юсту.