Держкіно надасть кошти на виробництво українсько-польського фільму “Панорама”

25 Жовтня 2017, 17:59

Державне агентство України з питань кіно уклало контракт з кінокомпанією "Магіка-Фільм" про надання проекту "Панорама" державної фінансової підтримки розміром 1 056,5  тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Згідно з повідомленням, загальна вартість виробництва фільму становить 4 789,5 тис. грн.

Кадр із фільму "Панорама"

«Проект документального фільму "Панорама" став одним із переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер фільму –  Юрій Шилов, продюсер – Геннадій Кофман. Спільне виробництво українсько-польської стрічки здійснює українська компанія "Магіка-Фільм" за підтримки Держкіно України, Польського кіноінституту та польського телебачення. Реліз фільму запланований на кінець 2018 року», – розповіли в Держкіно.

Читайте також: Українсько-італійський фільм "Ізі" отримав ґран-прі на фестивалі у Франції

Також повідомляється, що повнометражна стрічка "Панорама" створюється на основі короткометражної, з однойменною назвою, що здобула визнання багатьох українських кінофестивалів – Приз студентського журі і найвищий глядацький бал серед українських фільмів на Docudays UA; Відзнаку журі і Приз глядацьких симпатій на Kyiv International Short Film Festival; Приз глядацького голосування GogolFest та Спеціальну відзнаку журі Одеського МКФ.

Це історія про Валентина – кіномеханіка, який 44 роки пропрацював у одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина у кінотеатрі відбувається пожежа. Він змушений піти на пенсію і шукати новий сенс у житті, в країні, що стрімко змінюється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Держкіно виділить 10 мільйонів гривень на виробництво фільму «Сторонній» режисера Дмитра Томашпольського.