Держархбудінспекція ввела в експлуатацію Театр на Подолі

29 Вересня 2017, 18:11

Державна архітектурно-будівельна інспекція України прийняла в експлуатацію скандальну будівлю Театру на Подолі. Про це повідомили у прес-службі ДАБІ.

"Сьогодні комісія ДАБІ прийняла рішення, про прийняття об’єкта будівлі Театру на Подолі в експлуатацію", – сказали у прес-службі.

Також зазначається, що 27 вересня до ДАБІ прийшов позитивний висновок Української державної будівельної експертизи щодо цієї будівлі, 28 вересня туди виїжджав інспектор ДАБІ.

Читайте також: Конфлікт щодо Театру на Подолі: історія, деталі та коментарі учасників

Нагадаємо, 26 вересня прес-служба корпорації Roshen повідомила, що проектна документація з реконструкції Театру на Подолі отримала позитивний висновок Української державної будівельної експертизи.

Як повідомлялося, 29 листопада 2016 року, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. У КМДА пообіцяли, що будівлю театру перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства. 28 грудня в Києві відбулося перше публічне обговорення ситуації навколо театру.

17 січня 2017 року Київська спілка архітекторів заявила про численні порушення при будівництві Театру на Подолі. Ішлося про порушення європейського та українського законодавства.

Також зазначимо, що генеральним проектувальником проекту реконструкції театру виступило архітектурне бюро "Дроздов та партнери". Меценатом проекту стала корпорація Roshen. За її даними, інвестиції в реконструкцію театру склали 165 млн грн.