НОВИНИ

Театр на Подолі в Києві отримав позитивний висновок державної експертизи

Експертний звіт уже передали до Державної архітектурно-будівельної інспекції для отримання дозволу на введення будівлі в експлуатацію.

Державне підприємство "Укрдержбудекспертиза" надало позитивний експертний висновок щодо проектної документації по проекту реконструкції будівель Київського драматичного театру на Подолі. Про це повідомляє прес-служба корпорації Roshen.

Згідно з повідомленням, експертний звіт від 21 вересня 2017 року вже переданий до Державної архітектурно-будівельної інспекції для отримання дозволу на введення будівлі в експлуатацію.

"За результатами розгляду проектної документації встановлено, що вона була розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об'єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, в тому числі щодо дотримання нормативів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, пожежної безпеки, техногенної безпеки і енергозбереження", - цитується в повідомленні висновок держекспертизи.

Читайте також: Конфлікт щодо Театру на Подолі: історія, деталі та коментарі учасників

Як повідомлялося, 29 листопада 2016 року, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. У КМДА пообіцяли, що будівлю театру перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства. 28 грудня в Києві відбулося перше публічне обговорення ситуації навколо театру.

17 січня 2017 року Київська спілка архітекторів заявила про численні порушення при будівництві Театру на Подолі. Ішлося про порушення європейського та українського законодавства.

Також зазначимо, що генеральним проектувальником проекту реконструкції театру виступило архітектурне бюро "Дроздов та партнери". Меценатом проекту стала корпорація Roshen. За її даними, інвестиції в реконструкцію театру склали 165 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.