За його словами, підприємці не доручали депутату виступати у залі Верховної Ради від їхнього імені.
«Законопроект про припинення політичних репресій не підтримали навіть ті депутати, які обіцяли, бо його ініціювала людина «з темним минулим». Ми, обвинувачені, не просили «представника секс-меншин» вступатися за нас і виступати від нашого імені з трибуни Верховної Ради. Мені, як людині, якій загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі, не дай Боже туди попасти. Крім того, один з наших сьогодні перебуває в слідчому ізоляторі. Я не знаю, чи мене зрозуміють люди, яких я там (за гратами – Ред.) зустріну – перефразовуючи на «фєню» за мене тягнуть «мазу» представники тих самим меншин», – зазначив Мельниченко.
Мельниченко також стверджує, що підприємців обурює ситуація, коли політики використовують їх в якості піару.
«Нас дратує ситуація, коли за наш рахунок хтось намагається пропіаритися і зробити нас цапами-відбувайлами. Це ускладнює нашу ситуацію», – додав він.
Нагадаємо, 16 березня Верховна Рада не прийняла проект постанови і тим самим відмовилася заслухати звіт генпрокурора Віктора Пшонки й міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова щодо обґрунтованості порушення кримінальних справ проти громадян, які брали участь в акціях протесту проти Податкового кодексу.
16 учасників податкового Майдану 16 березня розпочали голодування та вимагають звільнення глави МВС.
Як відомо, проти учасників Податкового майдану, що відбувся у листопаді 2010 року, порушено кримінальну справу щодо навмисного ушкодження майна під час встановлення наметового містечка й порушення громадського порядку під час акцій протесту. Зокрема, Сергію Мельниченку загрожує 15 років ув’язнення.
Нагадаємо, протести проти прийняття Податкового кодексу почалися 22 листопада. На майдані Незалежності було розбито наметове містечко, комендантом якого був Мельниченко. Вранці 3 грудня містечко було демонтовано співробітниками комунальних служб.