Депутат ПР: Партія регіонів на виборах набере 25%

1 Березня 2012, 18:49

Зокрема, коментуючи заяву заступника лідера партії "Батьківщина" Олександра Турчинова про те, що опозиційні сили візьмуть 100 мандатів по мажоритарці і 170 – за списками, парламентарій заявив: "Турчинов враховує якийсь ідеальний варіант, який не можна буде виконати".

"У кожному окрузі не буде по одному представнику влади і опозиції. Буде багато кандидатів, які будуть говорити про свої самостійні позиції і погляди. Відомі бізнесмени та громадські діячі підуть в округи, де вони відомі. Тому змагання буде дуже серйозним", – зазначив "регіонал".

"По мажоритарці пройдуть більш-менш відомі люди, а не ті, про які говорить Турчинов. Бо тут виборець підходить до вибору більш прагматично, з огляду на реальні можливості того чи іншого кандидата", – пояснив Зубанов.

"Ми вже маємо такий досвід і знаємо: більшість, яка приходить по мажоритарці, налаштована співпрацювати з владою, а не конфліктувати з ними. Вони йдуть з реальними пропозиціями про поліпшення ситуації в тому чи іншому окрузі. А в суперечці з владою це зробити неможливо", – зазначив депутат.

За словами парламентаря, "мажоритарники не будуть такими радикальними, як вважає Турчинов".

"Ті цифри, які він називає по мажоритарці, треба поділити на три-чотири. Тоді можна отримати для опозиції реальні шанси. У них так може пройти Тягнибок, ще кілька радикально налаштованих людей, відомих на всю Україну. Решта не пройдуть", – підсумував політик.

Нагадаємо, за останніми соціологічними дослідженнями, Віктора Януковича на посаді президента підтримує 16% виборців. 

Як повідомлялося раніше, згідно з результатами досліджень, оприлюднених у листопаді 2011 року, 22% українців готові віддати голоси за Партію регіонів і 19,9% – за ВО "Батьківщина"