ДБР порушило провадження через поїздку Бойка до Росії

2 Квітня 2019, 18:51

Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження проти працівників Державної прикордонної та Державної авіаційної служб України через політ кандидата в президенти Юрія Бойка та члена партії "За життя" Віктора Медведчука до Москви на зустріч з прем'єр-міністром РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим і главою Газпрому Алєксєєм Міллєром. Про це повідомили в прес-службі ДБР.

 

Як зазначається, провадження відкрили за можливе зловживання владою або службовим становищем при наданні дозволів на перетин повітряного кордону України в напрямку РФ.

 

Розслідування веде Територіальне управління ДБР у Києві.

 

"Досліджується питання щодо законності надання дозволів відповідному повітряному судну, і буде надано правову оцінку цим фактам. Наразі слідчі дії тривають", – відзначили в ДБР.

 

Нагадаємо, 22 березня кандидат в президенти Юрій Бойко і лідер руху "Український вибір – Право народу", член партії "За життя" Віктор Медведчук провели зустріч у Москві з прем'єр-міністром РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим і главою "Газпрому" Алєксєєм Міллєром. Своєю чергою, президент Петро Порошенко засудив їх візит в Росію. За його словами, Бойко і Медведчук об'єднуються проти України.

 

27 березня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що проти кандидата в президенти Юрія Бойка і голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука відкриють кримінальне провадження за фактом незаконного перетину кордону, а саме – прямого перельоту до РФ.