Данилишин заробляє на життя читанням лекцій в університетах Праги і Мюнхена

6 Червня 2012, 11:47

Данилишин відзначив, отриманий ним у січні 2011 року політичний притулок, дозволяє йому займатися будь-якою діяльністю, яка не суперечить чинному законодавству Чеської Республіки.

«Займаюся викладацькою і науковою роботою, активно співпрацюю з Академією наук Чеської Республіки, читаю лекції в університетах Праги і Мюнхена. Найближчим часом побачать світ дві мої нові книги – монографії з проблем економічної теорії та економіки природокористування», – розповів він.

За словами Данилишина, створена за його участі Міжнародна громадська організація «Українська Європейська Перспектива» вже зараз стала центром інтеграції світового українства. «В даний час ми проводимо активну діяльність щодо активізації європейського вектора розвитку України, підтримки різного роду ініціатив громадянського суспільства щодо європейської інтеграції. Найближчим часом готуємо проведення Міжнародного форуму українських економістів, що народилися і працюють за межами України, де буде представлена нова програма економічного розвитку України та сформована Рада сприяння Україні», – розповів він.

Данилишин відзначив, що багато людей в еміграції зробили для своїх держав набагато більше, ніж дехто за все своє життя всередині країни. «Ми будемо згуртовувати світ навколо недопущення сповзання держави в темряву допомаранчевих часів. Я обов’язково повернусь до своєї рідної і вільної України», – сказав він.

Нагадаємо, в Україні Данилишина звинувачують у здійсненні злочину, передбаченого статтею "зловживання владою або службовим становищем" Кримінального кодексу України, пов`язаного з проведенням держзакупівель.