Число ветеранів, їхніх родин і родин загиблих може сягати більше 5 мільйонів. Між ними і рештою суспільства слід наводити мости – голова УВФ

16 Грудня 2022, 16:54

Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду (УВФ) вважає, що нині занадто рано оцінювати точне число ветеранів російсько-української війни. Про це вона заявила під час розмови з журналістом Тижня.

За її словами, точна інформація про сили безпеки і оборони засекречена, можна робити лише обережні припущення.

«Оціночна кількість ветеранів, якщо перемога трапилася б прямо зараз, – понад 1,2 млн. А скільки ще триватиме війна, скільки ще людей пройдуть фронт – ми поки не можемо оцінити», – каже Калмикова, орієнтуючись на слова міністра оборони Олексія Резнікова, про загальний склад сил безпеки та оборони.

Водночас, якщо врахувати крім самих ветеранів, також членів їхніх сімей і членів сімей загиблих, то число значно збільшується. Тому, за словами Калмикової, вже зараз треба готувати і суспільство, і самих ветеранів до майбутньої співдіяльності, щоб не відбулося замикання ветеранів у власному колі, відокремленому від решти людей.

«Повернення ветеранів у суспільство – це двосторонній рух. Якщо у нас ветерани, їхні родини і родини загиблих складатимуть десь 5 мільйонів людей – це величезний відсоток. Кожен із нас матиме ветерана чи члена родини загиблого у близькому колі. Тому ці обидві категорії треба вже готувати… Нам треба будувати мости», – зазначає Калмикова.

Детально про політику щодо ветеранів та роботу Українського ветеранського фонду читайте в інтерв’ю Наталії Калмикової Тижню за посиланням нижче.

Читайте також:  Наталія Калмикова, директорка Українського ветеранського фонду: «Ми хочемо показати, що ветеран – це не «чувак з ПТСР» 

Автор:
Тиждень