Британія розглядає запит Росії щодо доступу до доньки Скріпаля

31 Березня 2018, 15:59

Британський уряд розглядає запит Росії про доступ до Юлії Скрипаль, яка прийшла до свідомості після отруєння нервово-паралітичною речовиною у Солсбері. Про це повідомляє Reuters.

 

"Ми розглядаємо запити на доступ консульських працівників у відповідності з нашими зобов'язаннями з міжнародного і внутрішнього права, включаючи права і побажання Юлія Скрипаль", – заявила представниця Міністерства закордонних справ Великої Британії в Лондоні.

 

Варто зазначити, що посольство Росії в Лондоні вимагає доступу до доньки колишнього російського подвійного агента Сєргєя Скріпаля Юлії, яка прийшла до свідомості після отруєння.

 

29 березня BBC повідомило, що Юлія Скріпаль, дочка колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, яких отруїли на території Великої Британії, прийшла до тями та почала розмовляти.

 

Нагадаємо. Раніше стало відомо, що Юлія Скріпаль вийшла з критичного стану. Почала їсти та пити, та говорити.

 

23 березня у Великій Британії суддя заявив, що токсин військового класу, яким здійснили хімічну атаку на колишнього шпигуна Сєрєгєя Скріпаля Росії і його доньку у Солсбері, може поставити під загрозу їхню розумову дієздатність.

 

22 березня у Великій Британії доставили до лікарні другого поліцейського, який розслідував отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії.

 

Як повідомлялося, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Раніше британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль.