Британія працюватиме над покращенням сервісу видачі віз українцям – посол

28 Серпня 2018, 11:10
Велика Британія поки не готова говорити про спрощення візового режиму з Україною, проте визнає наявність проблеми з видачею віз українцям і планує працювати над покращенням сервісу. Про це заявила посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко, повідомляє "Укрінформ" у вівторок, 28 серпня. 

 

"Фактично діалогу щодо спрощення візового режиму немає. Є наше бажання, ми його запропонували письмово, офіційно, але відповідного руху в цьому напрямку поки що немає", – сказала вона.

 

Галібаренко зазначила, що якщо раніше Велика Британія не визнавала наявності проблем у видачі віз українця, то нині проблема визнана і британська сторона заявила про готовність "працювати над покращенням сервісу".

 

Водночас дипломат запевнила, що у цьому немає якогось "антиукраїнського умислу чи специфічного ставлення саме до України".

 

За її словами, у зв’язку з Brexit Британія взагалі готується до того, щоб переглянути режим в’їзду-виїзду громадян інших країн. Крім того, посол відзначила, що ходять навіть чутки про запровадження Британією "полегшеного візового режиму" для країн ЄС.

 

При цьому Галібаренко наголосила, що Україна продовжуватиме працювати з метою спрощення візового режиму з Британією.

 

Нагадаємо, 13 червня голова Верховної Ради України Андрій Парубій у Лондоні зустрівся з представниками британського уряду та порушив питання спрощення візового режиму з Україною.

 

 11 червня ДПСУ повідомила, що за рік з введення безвізового режиму з Європейським союзом спрощеною процедурою скористалися 555 тисяч українців