Бойовики на Донбасі «засудили» працівника ООН за військові злочини – Геращенко

15 Червня 2016, 16:48

Бойовики окупаційних сил на Донбасі не йдуть на компроміси у питанні звільнення заручників. Про це повідомила за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську представник України Ірина Геращенко.

«Також напередодні ми ще раз надали пропозиціі щодо звільнення 25 важкохворих українців, що іх утримують в ОРДО, і висловили готовність передати 50 громадян, аби тільки розблокувати питання заручників. У відповідь почули, що представник ООН Ю. Супрун – засуджений за військові злочини (питання яким псевдосудом залишається риторичним), а історик І. Козловський – шпигун і виготовляв боєприпаси… Абсурдність цих заяв очевидна, і тільки підкреслює, з ким вимушено маємо спілкуватися заради звільнення українців», – зазначила Геращенко.

Як повідомлялося, 8 квітня окупанти на Донбасі захопили у полон громадянина України-працівника ООН, який прибув у Донецьк зі службовою метою. 13 квітня в ООН закликали негайно звільнити заручника. Водночас у так званому «МГБ ДНР» заявили, що затриманий ООНівець співпрацює з СБУ.