НОВИНИ

У "МГБ ДНР" заявили, що затриманий ООНівець співпрацює з СБУ

Із тексту заяви слідує, що окупанти не збираються відпускати полоненого.

Окупаційна влада Донбасу заявила про затримання 8 квітня громадянина України Юрія Супруна, який нібито є полковником СБУ. Про це повідомили на сайті так званого «МГБ ДНР».

Згідно з повідомленням, саме ця особа є працівником Спостережної місії ООН, про взяття у полон якого стало відомо раніше сьогодні.

Судячи з тексту, для переконання у тому, що полонений працює на ООН, заяви самої ООН окупантам недостатньо і необхідні інші «підтвердження».

«У разі підтвердження приналежності Супруна до структур ООН змушені зазначити, що знаходження в складі місії ООН громадян України брали безпосередню участь в організації державного перевороту в місті Києві на початку 2014 року, а також проведеної українською стороною каральної операції проти мирного населення на Донбасі, представляється неприпустимим і дискредитує миротворчий характер зазначеної вище поважної міжнародної організації», – заявлено у повідомленні окупантів.

Окрім того, у тексті визнали, що полонений українець від початку заявив, що є чинним представником Місії ООН у Донецьку.

Також із тексту повідомлення слідує, що відпускати полоненого окупанти не збираються.

«З урахуванням наявних даних про причетність Ю.Супруна до проведення розвідувально-диверсійної діяльності на території ДНР, зазначена особа затримано до з'ясування його статусу, обставин перебування в Республіці, і причетності до каральних операцій київської влади проти народу Донецької Народної Республіки», – повідомили у заяві.

Як повідомлялося, до затриманого українця наразі не допустили представників міжнародних місій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.