"Не дуже давно я потрапив у ситуацію, у якій мене вже обізвали бандитом і іншими словами… Я спортсмен, а нині спорт в Україні мало оплачується або взагалі не оплачуваний, і спортсмени шукають як заробити гроші", – почав свою розповідь він.
"Я підробляю в охоронах різних, на таких от мітингах. 17 травня подзвонив товариш і запропонував годинну роботу за певну плату – 250 гривень – на 18 число. 18 числа я приїхав у Київ, зідзвонився зі своїм товаришем, він мене направив на Європейську площу, показав, що треба робити, який хід роботи. Наше завдання було стояти на стороні опозиціонерів, дивитися за громадським порядком", – запевняє Тітушко.
"Коли колона вирушила убік Хрещатика на Житомирську площу (очевидно, він мав на увазі Софійську площу або Житомирську вулицю – Ред.), ми залишилися на Європейській площі буквально хвилин 20, не більше, а потім слідом рушили, прикриваючи хвости, щоб ніяких набігів з боку регіонів не було", – сказав він.
"Прийшли ми на Житомирську площу, і побачили неприємну картину – там метрів 20-30 ми побачили багато опозиціонерів. Ми думали, що це наші люди, яких ми кілька хвилин тому захищали. Але в нашу сторону полетіли пляшки, каміння. У мого товариша потрапила каменюка, у грудину, полетіли палки, вогнегасники, люди були озвірілі", – сказав він.
"Нас почали провокувати різні люди, журналісти, було дуже багато журналістів, які обзивали нас некоректними словами, люди в масках, які на нас кидалися, обзиваючи нас фашистами", – сказав він.
"Мене обвинувачують у побитті жінки-журналістки, Олени (Ольги – Ред.) Сніцарчук. Такого не було, я вас запевняю. Стояла просто жінка, махала переді мною телефоном, знімала, а я людина непублічна, я не люблю, коли мене знімають. Я попросив, що не треба", – розповів Тітушко.
"Я дівчину як би… я її взагалі не бив. Я просто рукою відштовхнув так, щоб не було ніяких зайвих рухів, ніякого побиття не було, ні її, ні її товариша. Я особисто сам бачив, як ця панянка просто спіткнулася й упала. Ми із хлопцями як би підбігли, обступили її, щоб її маса людей не затоптала", – переконує бойовик.
"Я нормальний звичайний адекватний хлопець із простої родини, я нормально виховувався, щоб підняти руку на жінку – ну це остання справа. У мене не те виховання, щоб ударити жінку, щоб я хоч раз її вдарив, ну як годиться вдарити – хлопці мене зрозуміють – я не знаю, мінімум у неї був би синець. Чому в неї його немає?" – обурився він.
Як повідомлялось, 20 травня під час зустрічі з депутатами від опозиції міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що особи, які побили журналістів встановлені і дійсно є членами бійцівського клубу, при цьому обоє – і Тітушко, і Бойко – наразі зникли з постійного місця проживання.
Нагадаємо, 18 травня на вулиці Великій Житомирській відбулось зіткнення свобдівців та чоловіків спортивної статури. Журналістка Ольга Сніцарчук та фотограф Влад Содель постраждали, знімаючи сутичку.
За словами Соделя, міліція не втручалася в інцидент, хоча журналісти неодноразово просили правоохоронців захистити їх. Між тим, МВС заявляє, що правоохоронці втрутилися та припинили бійку.
За фактом побиття журналістки Ольги Сніцарчук відкрито кримінальне провадження за двома статтями ККУ – за ч. 1 ст. 125 – умисне нанесення легких тілесних ушкодженнь, та ст. 171 – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
Правоохоронці заявляють, що у справі вже встановлено головного підозрюваного і допитано приблизно 70 осіб.