НОВИНИ

Захарченко: особи, які побили журналістів, переховуються

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко каже, що особи, які напали на журналістів, наразі переховуються. Про це він заявив під час зустрічі із депутатами, яка відбулася у понеділок, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Міністр повідомив опозиціонерам, що особи, які побили журналістку Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя, встановлені і дійсно є членами бійцівського клубу, при цьому обоє - і Титушко, і Бойко - наразі зникли з постійного місця проживання.

Захарченко заявив, що його відомство перевіряє їх приналежність до "Молодих регіонів".

Нагадаємо, під час зустрічі Захарченко підтвердив, що готовий у вівторок відзвітувати в парламенті щодо справи про побиття журналістів 18 травня у Києві.

Як відомо, 18 травня на вулиці Великій Житомирській відбулось зіткнення свобдівців та чоловіків спортивної статури.  Журналістка  Ольга Сніцарчук та фотограф  Влад Содель постраждали, знімаючи сутичку. 

За словами Соделя, міліція не втручалася в інцидент, хоча журналісти неодноразово просили правоохоронців захистити їх.  Між тим, МВС заявляє, що правоохоронці втрутилися та припинили бійку.

За фактом побиття журналістки  Ольги Сніцарчук відкрито кримінальне провадження за двома статтями ККУ - за ч. 1 ст. 125  - умисне нанесення легких тілесних ушкодженнь, та ст. 171  - перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Правоохоронці заявляють, що у справі вже встановлено головного підозрюваного і допитано приблизно 70 осіб.