Біля берегів окупованого Криму пройшли військові навчання ФСБ, авіації та Чорноморського флоту

28 Березня 2019, 16:44

Прикордонні кораблі ФСБ Росії та авіація спільно з Чорноморським флотом вчилися затримувати іноземні військові кораблі в Керченській протоці. Про це у четвер, 28 березня, заявила прес-служба прикордонного управління ФСБ Росії в Криму.

 

«27 березня в акваторії Чорного моря пройшли міжвідомчі навчання на тему «Припинення дій, спрямованих на порушення морських транспортних комунікацій і спроб незаконного проходу через Керченську протоку іноземних військових кораблів». Результати навчань дозволяють зробити висновок про те, що цілі й завдання досягнуті. Силовики здатні в найкоротші терміни знешкодити порушника, забезпечити безпеку судноплавства і рибопромислової діяльності в акваторіях Чорного, Азовського морів і Керченської протоки», – йдеться у повідомленні.

 

У прес-службі уточнили, що навчання проходили в районі мису Опук. На навчаннях вівся вогонь з корабельної, авіаційної, стрілецької зброї по надводній цілі. Крім того, оперативно-бойові підрозділи висадилися безпарашутним і абордажним способами на умовні «судна-порушники».

 

Як повідомляли, в окупованому Криму розпочались масштабні навчання повітряно-десантних військ за участю півтори тисячі десантників і більш як 300 одиниць військової техніки.