НОВИНИ

В окупованому Криму розпочались масштабні військові навчання російських десантників

У навчаннях задіяно понад 1,5 тисячі десантників, більш як 300 одиниць бойової техніки, а також літаки військово-транспортної авіації, вертольоти армійської авіації та великі десантні кораблі Чорноморського флоту.

В окупованому Криму розпочались масштабні навчання повітряно-десантних військ за участю півтори тисячі десантників і більш як 300 одиниць військової техніки. Про це у понеділок, 25 березня, повідомляє Міністерство оборони Російської Федерації .

 

"Сьогодні на території Криму почалося тактичне навчання з десантно-штурмовим і артилерійським полками 7-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії (гірської). Масштабним заходом з десантуванням і бойовою стрільбою керує командир з'єднання гвардії полковник Андрій Суховецький", - йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Міноборни РФ.

 

За його даними, в навчаннях задіяно понад 1,5 тисячі десантників, більш як 300 одиниць бойової техніки, а також літаки військово-транспортної авіації, вертольоти армійської авіації та великі десантні кораблі Чорноморського флоту.

 

Відомство повідомляє, що, в ході навчання відпрацьовуються питання перекидання військ на великі відстані "комбінованим способом і в найкоротші терміни".

 

Зокрема, окупанти проводять десантування особового складу і військової техніки з літаків військово-транспортної авіації, а також висадку підрозділів ВДВ з бойових десантних кораблів "з метою захоплення і знищення пунктів управління умовного противника і табору підготовки незаконних збройних формувань".

 

У повідомленні уточнюється, що десантники відпрацюють "захоплення вигідних рубежів і утримання їх з метою забезпечення висадки і просування головних сил угруповання, за підтримки вогню артилерії, фронтової і армійської авіації, розрахунків безпілотних літальних апаратів, а також доданих танкових підрозділів".

 

Як повідомляли, російські військові мають намір провести в анексованому Криму частину військових навчань, у яких задіють понад 10 тисяч артилеристів і близько 3 тисяч одиниць ракетно-артилерійського озброєння. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.