“Батьківщина” закликає Януковича припинити ізоляцію Тимошенко

26 Листопада 2013, 12:45

«Батьківщина» жорстко вимагає від влади: покласти край знущанням над Юлією Тимошенко, припинивши її повну ізоляцію та звільнити Юлію Тимошенко, а також виконати вимогу нашого лідера та мільйонів українців і підписати Угоду про асоціацію з ЄС», – наголошено в документі.

«Якщо минулого тижня політичних соратників не пустили до Юлії Тимошенко, вигадавши історію про її міфічну хворобу, то тепер, заради ізоляції лідера опозиції, влада запровадила карантин у цілому місті», – йдеться в заяві.

«Янукович позбавив лідера опозиції можливості дізнаватися про те, що відбувається в країні, та тримати зв’язок зі своєю партією. Влада відмовила Юлії Тимошенко навіть у побаченнях з донькою та адвокатами», – наголосили у «Батьківщині».

«Саме тому, протестуючи проти такої цинічної та підлої поведінки влади та вимагаючи підписання Угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі, наш лідер Юлія Тимошенко оголосила голодування», – нагадали в партії.

«Ми знаємо, якою мужньою жінкою є Юлія Тимошенко і на які кроки вона здатна піти заради майбутнього України. Але ми також свідомі того, що її організм ослаблений тривалою хворобою і псевдолікуванням, яке нав’язує офіційна система охорони здоров’я.  Сьогодні стоїть питання про реальну загрозу життю Юлії Тимошенко», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, екс-прем’єр міністр Юлія Тимошенко 25 листопада оголосила безстрокове голодування на знак солідарності з учасниками Євромайданів та з вимогою до президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію України з ЄС. 

Як відомо, 15 листопада Арсеній Яценюк, Ірина та Юрій Луценко, які приїхали до Харкова на короткострокове побачення з Тимошенко, не змогли її побачити. За інформацією ДПтС, відвідування екс-прем'єра було обмежено до її одужання з метою попередження можливих ускладнень стану здоров'я. Однак, Тимошенко цю інформацію згодом спростувала.

А 25 листопада Яценюк і подружжя Луценків знову не потрапили до Тимошенко. За поясненням Людмили Фурси, яка є куратором лікування Тимошенко з українського боку, у харківській лікарні, де перебуває екс-прем'єр, оголосили обмеження відвідувань пацієнтів через спалах ГРВІ. Державна пенітенціарна служба зазначала, що таке обмеження ввели у всіх колоніях області.