“Батьківщина” виключила зі своїх лав вже третього учасника виборчої “самодіяльності”

15 Листопада 2013, 14:25

Соколова виключено з партії після того, як він без погодження з керівними органами "Батьківщини" прийняв рішення балотуватися у народні депутати по 132-му виборчому окрузі.

"Виключити Соколова Михайла Володимировича з членів партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" за невиконання статних вимог, зраду інтересі партії та дії, що наносять шкоду її авторитету", – сказано у рішенні Президії Політичної ради партії.

"Як відомо, у цьому окрузі єдиним кандидатом від опозиційних сил висунуто Аркадія Корнацького. Таким чином, Михайло Соколов, ставши конкурентом єдиного опозиційного кандидата, перейшов на сторону влади з метою розпорошити голоси виборців", – наголосили у «Батьківшині».

Як повідомлялось, 5 листопада «Батьківщина» виключила Валентина Кузьоменського з лав партії за порушення рішення з’їзду партії про висунення єдиним кандидатом на повторних виборах у 194-му округу минулорічного переможця виборів Миколи Булатецького.

Вже 7 листопада з лав «Батьківщини» виключили колишнього народного депутата Павла Костенка, який без рішення партії подав документи для участі у виборах у 197-му окрузі

Раніще з'їзд "Батьківщини" висунув у цьому окрузі Леоніда Даценка як єдиного кандидата від опозиції.

Нагадаємо, у жовтні президія Політради ВО «Батьківщина» виключила з лав партії 12 осіб за невиконання програмних положень, статутних вимог та дії, що наносять шкоду авторитету партії. Рішення Президії підтвердив з’їзду партії. Зокрема, з партії виключені: Бартиш Валентин Андрійович, Катрич Анатолій Петрович, Кравець Олег Анатолійович, Кравчук Василь Петрович, Крайній Валерій Григорович та інші.