“Батьківщина” представила першу п’ятірку виборчого списку

10 Червня 2019, 11:29

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 10 червня назвала першу п'ятірку свого виборчого списку кандидатів у депутати Верховної Ради в багатомандатному виборчому округу.

 

Так, список очолила лідер партії Юлія Тимошенко. Далі йдуть народний депутат, лідер партії "Основа" Сергій Тарута; колишній голова СБУ, голова партії "Громадсько-політичний рух "Справедливість" Валентин Наливайченко; заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв і депутат від партії «Батьківщини» Олена Кондратюк.

 

Як повідомлялося, партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського у неділю, 9 червня, провела першу частину з'їзду в Ботанічному саду Києва і представила сотню учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня. 

 

Петро Порошенко на з'їзді партії "Європейська солідарність" 9 червня, представив першу десятку списку кандидатів для участі у дострокових парламентських виборах.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.