НОВИНИ

Партія "Слуга народу" представила список кандидатів на вибори до Ради

Зокрема, до першої десятки увійшли очільник партії Дмитро Разумков та керівник телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко.

Партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського у неділю, 9 червня, провела першу частину з'їзду в Ботанічному саду Києва і представила сотню учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Так, першим номером списку став очільник партії Дмитро Разумков. Також за списком ідуть спортсмен Жан Беленюк, керівник телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко та низка експертів, оголошених Зеленським ще до виборів президента.

 

Крім того, було представлено кандидатів на мажоритарних округах. Зокрема, це ведучий "1+1" Олександр Дубінський та актор "Кварталу 95" Юрій Корявченков ("Юзік").

 

Загалом перша 20-тка "Слуги народу" виглядає так:

 

1. Дмитро Разумков

2. Руслан Стефанчук 

3. Ірина Венедиктова 

4. Давид Арахамія

5. Галина Янченко

6. Михайло Федоров

7. Олександр Корнієнко

8. Анастасія Красносільська 

9. Олександр Ткаченко

10. Жан Беленюк

11. Сергій Бабак

12. Владислав Криклій

13. Олена Шуляк

14. Дмитро Наталуха, правозахисник 

15. Єлизавета Ясько 

16. Олексій Коржель 

17. Андрій Герус

18. Михайло Радуцький

19. Денис Монастирський 

20. Данило Гетьманцев

 

Після цього Разумков закрив першу частину з'їзду, зазначивши, що сам з'їзд ще не завершено. Це зроблено для перевірки і можливої корекції переліку  кандидатів.

 

Як повідомлялося, Петро Порошенко на з'їзді партії "Європейська солідарність" у неділю, 9 червня, представив першу десятку списку кандидатів для участі у дострокових парламентських виборах.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.