“Батьківщина” обіцяє зробити все, щоб не допустити засідання нелегітимної Київради

10 Липня 2013, 15:05

«Ми наполягаємо, що нелегітимна Київрада не може проводити свої сесії, а тим більше ухвалювати рішення та прикриваючись кількома суспільно корисними проектами вчергове дерибанити майно і землі, що належать киянам», – заявили в  партії.

Також відзначили, що всі рішення, ухвалені після 2 червня, будуть нелегітимними, «а спроби провести засідання є нічим іншим, як незаконним привласненням повноважень Київради та захопленням влади». «З огляду на це депутати Київради та Верховної Ради від фракції «Батьківщина» планують зробити все, щоб завтрашня сесія не відбулася», – йдеться у заяві.

 У «Батьківщині»  також закликають Віктора Януковича «припинити незаконне зволікання із призначенням виборів мера столиці і Київради».

Як відомо, раніше  про намір не допустити засідання Київради, запланованого на 11 липня, заявили в "Свободі" та УДАРі.

2 липня заступник  міського голови – секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення чергового пленарного засідання Київради VІ скликання 11 липня.

Опозиція вимагає проведення виборів депутатів Київради, називаючи діяльність столичної ради й голови Київської міськдержадміністрації незаконною після 2 червня.

30 травня Конституційний суд України прийняв рішення, що вибори в Києві повинні проводитися одночасно з місцевими виборами у жовтні 2015 року.