Байден заявив, що Трампа потрібно притягнути до відповідальності

26 Вересня 2019, 11:01

Колишній віце-президент США Джо Байден, який є конкурентом чинного президента на виборах 2020 року, заявив, що Дональд Трамп у розмові з українським лідером Володимиром Зеленським поставив свої інтереси вище за державні, і тому його потрібно притягнути до відповідальності. Про це він написав у Twitter

 

 

 

"Наш президент поставив особисту політику вище своєї священної клятви. Білий дім повинен виконувати свою роботу і притягнути Дональда Трампа до відповідальності за зловживання владою. Я постараюся зробити все можливе, щоб висунути свою кандидатуру на пост президента, і це означатиме реальну допомогу для тих, хто в нашій країні потребує її найбільше", – зазначив Байден. 

 

Нагадаємо, 20 вересня стало відомо, що адвокат Трампа Руді Джуліані просив офіційну владу України розслідувати справу сина сенатора США Джо Байдена. Про це він випадково обмовився в ефірі

 

Юрист Джордж Конвей заявив, що американському голові потрібно оголосити імпічмент, якщо підтвердиться, що він тиснув на Україну щодо справи родини Байдена. 

 

Трамп назвав інформацію про хід розмови "фейковими новинами".

 

Байден закликав Трампа оприлюднити стенограму розмови з Зеленським.

 

Міністр зовнішніх справ України Вадим Пристайко заявив, що не вважає, що Трамп під час телефонної розмови тиснув на Зеленського.

 

Трамп визнав, що під час розмови з Зеленським згадував Джо Байдена.

 

Палата представників США ініціює офіційне розслідування щодо імпічменту Трампа через цю телефонну розмову, оскільки дії президента "серйозно порушили Конституцію".