Азарова сьогодні ознайомлять з результатами перевірки угоди Каськіва з лижним інструкторм щодо LNG-терміналу

9 Січня 2013, 08:22

Про результати перевірки розповість голова комісії, міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький.

Своєю чергою, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк доповість про хід підготовки до проведення весняно-польових робіт, їх матеріально-технічне забезпечення, стан посівів озимих культур і прогноз врожаю в поточному році.

Крім цього, уряд має намір затвердити основні напрями контрольно-ревізійної роботи Державної фінансової інспекції та її територіальних органів на 2013 рік.

Під час засідання Кабміну планується проведення брифінгів Присяжнюка та голови Державного агентства земельних ресурсів Сергія Тимченка.

Нагадаємо, 26 листопада Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами публічно підписало рамкову угоду про наміри створити консорціум з управління СПГ-терміналом з Gas Natural SDG.

При цьому було оголошено, що з іспанської сторони його підписав директор із зовнішніх відносин іспанської компанії Джорді Гарсіа Табернеро. Відповідна інформація була розміщена і на сайті Кабміну.

Увечері 26 листопада Gas Natural Fenosa розповсюдила повідомлення, в якому заявила, що не підписувала ніякого контракту про інвестиції в СПГ-термінал в Україні і не має представників в Україні, які б вели цю роботу, і категорично заперечує всі повідомлення в ЗМІ з цього приводу.

Після спростувань іспанської компанії Держнацпроект розмістив реліз, в якому було повідомлено, що така ситуація виникла внаслідок технічних неузгодженостей, що не залежать від української сторонни. При цьому відомство уточнило, що меморандум підписував на Табернеро, а Джорді Сарда Бонвехі, при цьому відомство не змогло повідомити посаду цієї людини.

Потім Держнацпроект оприлюднив заяву, у якій зазначив, що іспанська сторона повідомила, що не ухвалювала рішення про підписання меморандуму, а Бонвехі перевищив свої повноваження. Журналісти за результатами проведеного розслідування заявили, що Бонвехі є лижним інструктором, одруженим на українці.

5 грудня Кабмін створив комісію щодо перевірки обставин підписання зазначеного меморандуму.

Позначки: