Азарова обурили питання журналістів

17 Березня 2012, 17:07

Спочатку Азаров назвав провокаційним запитання, "чи не боїться він, що Тігіпко підсидить Азарова" і навіть не захотів на нього відповідати. Це викликало обурення журналістів, які почали наполягати на тому, щоб він відповів.

"Бачите, що їх цікавить? Найголовніше – це зіштовхнути нас лобами. Не вийде", – сказав Азаров, звертаючись до Тігіпка, який стояв поряд з ним.

"Ми два роки пропрацювали разом, і Сергій Леонідович мене не підставляв, і зараз не підставить", – додав Азаров. "Коли треба буде піти Азарову, він піде", – зазначив прем’єр.

Він також не відповів на питання, хто буде керівником штабу Партії регіонів: "Це буде вирішуватися тоді, коли настане для цього час".

Азаров додав, що зараз Партія регіонів веде переговори "з низкою політичних сил про об'єднання", але не назвав, з якими.

Брифінг Азарова супроводжувався скандалом, коли його прес-секретар Віталій Лук'яненко не захотів давати запитання київським журналістам, після чого вони були змушені вигукувати їх через голови. Після цього на брифінгу зчинився галас, на що прес-секретар Азарова заявив: "Ви маєте право ставити запитання, а члени уряду мають право на них не відповідати".

Нагадаємо, сьогодні на з'їзді Партії регіонів було прийнято рішення про вливання "Сильної України" у ПР. При цьому Тігіпко був обраний заступником голови партії.