НОВИНИ

Партія регіонів і "Сильна Україна" об'єдналися

Переговори про об'єднання Партії регіонів і "Сильної України" завершилися успішно. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, виступаючи на з'їзді Партії регіонів.

"Сьогоднішній з'їзд має особливе значення для нашої партії, тому почну з головного. Кожна українська сім'я, кожен громадянин України має відчути позитивні зміни у своєму житті. У цьому мета нашої роботи. Щоб досягти цього, Україні сьогодні необхідна консолідація зусиль конструктивних політичних сил. Саме тому ми протягом кількох місяців вели переговори з політичною партією "Сильна  Україна". Сьогодні відбувся з'їзд партії "Сильна Україна", на якому було прийняте рішення про приєднання до ПР", - зазначив Азаров.

"Об'єднання відбулося, і я радий вам оголосити про це", - заявив Азаров.

"Ми бачимо майбутнє України як економічно розвиненої, соціально відповідальної, демократичної європейської держави. Ми єдині і готові до реалізації політичного курсу і завдань, поставлених президентом України Віктором Януковичем. Це наша передвиборча платформа, спільна платформа на прийдешніх виборах осені 2012 року", - зазначив він.

"За ці два роки спільної роботи загальні труднощі, спільні труднощі і спільні завдання значно згуртували нас. Вся країна знає і бачить, якою складною була ситуація. Нам доводилося діяти у кількох напрямах одночасно", - розповів прем'єр.

У свою чергу Сергій Тігіпко заявив: "Сьогодні було прийнято рішення по злиттю наших партій, по входженню членів "Сильної України" в ПР, про об'єднання наших депутатів на місцевому рівні".

"Хочу сказати, що для нас це було дуже непросте рішення", - заявив Тігіпко, пояснивши, що в розбудову партії було вкладено багато зусиль. "Але, у фокусі повинні бути конкретні справи, конкретні інтереси українців. Якщо говорити про це і діяти на це, то безумовно, зміни, реформи краще робити з Партією регіонів, з сильною партією. Я би сказав так, що сильну Україну легше будувати з Партією регіонів, тому ми тут разом з вами", - зазначив Тігіпко.

"Я ніколи не боявся об'єднання і казав своїм колегам, які боялися загубитися у великій партії. Не бійтеся, тому що в партії повинна бути внутрішня конкуренція, повинна бути дискусія. Якщо партія загубила це, вона не буде конкурентна і зовні. Тому той, хто хоче , той знайде себе", - впевнений Тігіпко.

Після виступів Азаров і Тігіпко підписали відповідну угоду про об'єднання партій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.