Азарова непокоять «ті, хто в спину стріляти буде»

Акценти
9 Листопада 2012, 14:42

"Спотворюється у нас історія, переривається зв'язок поколінь, а цього не можна допустити", – сказав він.

При цьому прем'єр порівняв військові умови з нинішнім часом боротьби з міжнародною економічною кризою і відзначив необхідність об'єднання в суспільстві в такий період.

"Хто нам потрібен у нашому житті: ті, хто в спину стріляти буде, хто відсиджуватися буде, або ті, хто в рішучу хвилину підтримають? Чого ви посміхаєтеся? Не до усмішок в сьогоднішній ситуації, посміхаємося …" – сказав прем'єр.

Читайте також: Комуно-регіональні страшилки

Також, на думку Азарова, необхідно збереження історичної пам'яті про війну, структуризація записів і всіх матеріалів.

У зв'язку з цим доцільно, за його словами, створити інтернет-бази матеріалів про історію війни, яка б об'єднувала інформацію з усіх регіонів країни.

Як повідомлялось, Микола Азаров останнім часом відверто позиціонує себе як шанувальник неіснуючого Радянського Союзу. Зокрема, Азаров ностальгує за СРСР, закликає рівнятися на радянських героїв і на їхньому прикладі виховувати українську молодь, а також прагне відновити «єдине ціле спільної історико-культурної спадщини країн СНГ».

При цьому прем’єр-міністр намагається «не помічати» злочинів сталінізму. Зокрема, звертаючись до кримських татар, він попросив їх не називати себе депортованими.

Читайте також: Музей совкової історії Києва

Позначки:
90