Азаров заявив, що до компромісу по газу залишилися лічені дні

19 Жовтня 2011, 10:19

«Ті переговори, які проводилися на рівні президентів, на рівні керівників паливно-енергетичного комплексу, свідчать про те, і вчора прем'єр-міністр РФ Володимир Путін це підтвердив, що вони близькі до завершення. Практично залишилися лічені дні до того моменту, коли ми зможемо досягти компромісних рішень», – заявив Азаров журналістам у середу в Санкт-Петербурзі.

«Ми домовилися, що до цього моменту ніякої додатковій інформації, звісно, не оприлюднюватимемо. Досягнемо остаточної домовленості, тоді розповімо про всі деталі цієї домовленості», – зазначив глава уряду.

В цілому він зазначив, що переговори з Путінимпройшли досить конструктивно, і є оптимізм щодо вирішенням цілого ряду питань двосторонньої співпраці. Зокрема, це стосується співпраці в космічній і авіаційній галузях, добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Азаров учора, 18 жовтня, відбув з дводенним робочим візитом у Санкт-Петербург.

У вівторок Азаров взяв участь у засіданні Ради глав урядів країн-учасниць Співдружності незалежних держав. На середу, 19 жовтня, запланована зустріч Азароваз главою уряду Російської Федерації Путіним. Також у середу Азароввізьме участь у розмові глав урядів Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕс) і в засіданні глав урядів ЄврАзЕс.

Зазначимо,що вчора президент Віктор Янукович під час брифінгу з президентом РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим у Донецьку, відповідаючи на запитання, коли можна чекати результатів переговорів щодо зміни умов закупівлі газу і створення консорціуму, висловив сподівання, що Україна і Росія зуміють досягти домовленості найближчим часом.